Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Udlejning og leasing af biler og lette motorkøretøjer.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
AVANT Leasing ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.
AVANT Leasing ApS har ingen datterselskaber.
Michael Binderup Christensen tiltrådte som direktør for virksomheden.
Michael Binderup Christensen tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Brian Thaysen tiltrådte som formand for bestyrelsen.
BRIAN THAYSEN HOLDING ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
BRIAN THAYSEN HOLDING ApS tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.
Beierholm Godkendt Revisionspartnerselskab tiltrådte som revisor for virksomheden.
M3 Holding Rebild ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
M3 Holding Rebild ApS tiltrådte som ejer 50 - 66,65% af virksomheden.