Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Udlejning og leasing af andet materiel, udstyr og andre materielle aktiver til events.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
Ball24 ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.
Ball24 ApS har ingen datterselskaber.
Martin Svane tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Carsten Frank Geismar tiltrådte som direktør for virksomheden.
Carsten Frank Geismar tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Knud Hjortflod Nielsen tiltrådte som formand for bestyrelsen.
KHN HOLDING ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
KHN HOLDING ApS tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.
DANSK REVISION ÅRHUS, GODKENDT REVISIONSPARTNERSELSKAB tiltrådte som revisor for virksomheden.
GIZMO HOLDING ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
GIZMO HOLDING ApS tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.
SVANE OG CO ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
SVANE OG CO ApS tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.