Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
Baso Group ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.
Peter Bartram tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Kenneth Sandfeld Hansen tiltrådte som formand for bestyrelsen.
Søren Birn tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Ole Kastrup Bridal tiltrådte som næstformand for bestyrelsen.
Bjarne Poulsen tiltrådte som adm. direktør for virksomheden.
EY Godkendt Revisionspartnerselskab tiltrådte som revisor for virksomheden.
Søren Birn tiltrådte som direktør for virksomheden.
Bagger-Sørensen Equity A/S tiltrådte som ejer 100% af virksomheden.
Bagger-Sørensen Equity A/S tiltrådte som stifter af virksomheden.