Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Speciallægers aktiviteter.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
Bojesen ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.
Bojesen ApS har ingen datterselskaber.
Bo Bjørn Bojesen tiltrådte som ejer 10 - 14,99% af virksomheden.
Bo Bjørn Bojesen tiltrådte som stifter af virksomheden.
Gustav Bjørn Bojesen tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.
Gustav Bjørn Bojesen tiltrådte som stifter af virksomheden.
Gustav Bjørn Bojesen tiltrådte som direktør for virksomheden.
Harald Bjørn Bojesen tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.
Harald Bjørn Bojesen tiltrådte som stifter af virksomheden.
Harald Bjørn Bojesen tiltrådte som direktør for virksomheden.