Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Industrielt design og modedesign.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
Bongusta ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.
Bongusta ApS har ingen datterselskaber.
Sille Sofie Pedersen tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
SKOV REVISION REGISTRERET REVISIONSANPARTSSELSKAB tiltrådte som revisor for virksomheden.
Lisbeth Kirkegaard Jensen tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
June Maria Stevn tiltrådte som direktør for virksomheden.
June Maria Stevn tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Mikael Toftebjerg Stevn tiltrådte som formand for bestyrelsen.
Søren Kirkegaard Andersen tiltrådte som direktør for virksomheden.
Søren Kirkegaard Andersen tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
KOVSTED & SKOVGÅRD, REVISION & RÅDGIVNING, STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB tiltrådte som revisor for virksomheden.
Valora Holding ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
Valora Holding ApS tiltrådte som ejer 50 - 66,65% af virksomheden.
3kløver Holding ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
3kløver Holding ApS tiltrådte som ejer 50 - 66,65% af virksomheden.