Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Køb og salg af egen fast ejendom.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
Holdingselskabet af 25. januar 2006 ApS tiltrådte som ejer 100% af virksomheden.
Martin Ankjær Andersen tiltrådte som direktør for virksomheden.
Karsten Bech tiltrådte som direktør for virksomheden.
Karsten Bech tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Martin Ankjær Andersen tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Peter Albeck Stæhr tiltrådte som formand for bestyrelsen.
Holdingselskabet af 25. januar 2006 ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
Holdingselskabet af 25. januar 2006 ApS tiltrådte som ejer 50 - 66,65% af virksomheden.
JBC Revision tiltrådte som revisor for virksomheden.
BRANDMOSELUND HOLDING ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
BRANDMOSELUND HOLDING ApS tiltrådte som ejer 50 - 66,65% af virksomheden.