Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Maleraktiviteter.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
Fjordmalerne ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.
Fjordmalerne ApS har ingen datterselskaber.
Louise Verner Nielsen tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.
Louise Verner Nielsen tiltrådte som stifter af virksomheden.
Sofie Kristine Lindquist Johansen tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.
Sofie Kristine Lindquist Johansen tiltrådte som stifter af virksomheden.
Sofie Kristine Lindquist Johansen tiltrådte som direktør for virksomheden.
Rune Høgild tiltrådte som ejer 33,34 - 49,99% af virksomheden.
Rune Høgild tiltrådte som stifter af virksomheden.