Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Installation af vvs-, varme- og klimaanlæg.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
julachton Bad A/S har ingen offentlig data om deres direktion og bestyrelse.
Christian Steen Laursen tiltrådte som likvidator.
Brian Morten Ellebæk Keldt tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Bent Achton tiltrådte som formand for bestyrelsen.
Didde Jul Pedersen tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Julachton Group ApS tiltrådte som ejer 100% af virksomheden.
Bent Achton tiltrådte som direktør for virksomheden.
Didde Jul Pedersen tiltrådte som adm. direktør for virksomheden.
julachton holding A/S tiltrådte som stifter af virksomheden.
julachton holding A/S tiltrådte som ejer 100% af virksomheden.