Søg:

Er DSV Global Products A/S din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Andre støtteaktiviteter i forbindelse med transport.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden DSV Global Products A/S?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

subject

Virksomhedsinformation

  • Navn DSV Global Products A/S
  • CVR 46621697
  • Adresse Hovedgaden 630, 2640 Hedehusene
  • Kommune Høje-Taastrup Kommune
  • Branche Andre støtteaktiviteter i forbindelse med transport
  • Virksomhedsform Aktieselskab
  • Antal ansatte
  • Etableret01. juli, 2026
  • ReklamebeskyttetNej
  • TelefonUoplyst
  • EmailUoplyst
  • Hjemmeside DSV Global Products A/S
  • Status NORMAL
  • Revisor PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
  • Formål Selskabets formål er at forestå levering af ydelser indenfor transport-, speditions- og logistikvirksomhed som ikke forestås af andre koncernselskaber efter ledelsens nærmere beslutning. Selskabet kan udøve sin virksomhed enten direkte over for tredje parter eller indirekte gennem datter- og koncernselskaber samt udøve anden virksomhed, som efter ledelsens skøn har forbindelse hermed.
  • Tegningsregel Selskabet tegnes af bestyrelsens formand eller næstformand i forening med en direktør eller et bestyrelsesmedlem eller af 2 bestyrelsesmedlemmer i forening med en direktør.
show_chart

Udvikling i antal ansatte

DSV Global Products A/S har ikke haft nogen beskæftigelse endnu. Vi kan derfor ikke generere figuren for denne virksomhed.

event_note

Virksomhedshistorik