Søg:
error

Reklamebeskyttet virksomhed

Jytte og Alan Jensen ApS

Er Jytte og Alan Jensen ApS din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden Jytte og Alan Jensen ApS?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

subject

Virksomhedsinformation

  • Navn Jytte og Alan Jensen ApS
  • CVR 45488918
  • Adresse Elmosevej 85, 8330 Beder
  • Kommune Aarhus Kommune
  • Branche Ikke-finansielle holdingselskaber
  • Virksomhedsform Anpartsselskab
  • Antal ansatte
  • Etableret19. marts, 2025
  • ReklamebeskyttetJa
  • TelefonUoplyst
  • EmailUoplyst
  • Hjemmeside Jytte og Alan Jensen ApS
  • Status NORMAL
  • Revisor Revision fravalgt
  • Formål Selskabets formål er direkte eller indirekte at eje kapitalandele i andre selskaber og anden i forbindelse hermed stående virksomhed.
  • Tegningsregel Selskabet tegnes af direktøren.
show_chart

Udvikling i antal ansatte

Jytte og Alan Jensen ApS har ikke haft nogen beskæftigelse endnu. Vi kan derfor ikke generere figuren for denne virksomhed.

event_note

Virksomhedshistorik