Søg:
error

Reklamebeskyttet virksomhed

Lars K Ejendomme ApS

Er Lars K Ejendomme ApS din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Anden udlejning af boliger.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden Lars K Ejendomme ApS?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

subject

Virksomhedsinformation

  • Navn Lars K Ejendomme ApS
  • CVR 46211634
  • Adresse Langtvedvej 8, 9300 Sæby
  • Kommune Frederikshavn Kommune
  • Branche Anden udlejning af boliger
  • Virksomhedsform Anpartsselskab
  • Antal ansatte
  • Etableret27. januar, 2026
  • ReklamebeskyttetJa
  • TelefonUoplyst
  • EmailUoplyst
  • Hjemmeside Lars K Ejendomme ApS
  • Status NORMAL
  • Revisor Revision fravalgt
  • Formål Selskabets formål er at drive virksomhed med udlejning af fast ejendom samt hermed efter ledelsens skøn beslægtet virksomhed.
  • Tegningsregel Selskabet tegnes af én direktør.
show_chart

Udvikling i antal ansatte

Lars K Ejendomme ApS har ikke haft nogen beskæftigelse endnu. Vi kan derfor ikke generere figuren for denne virksomhed.

event_note

Virksomhedshistorik