Søg:
error

Reklamebeskyttet virksomhed

LBT Agro A/S

Er LBT Agro A/S din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Produktion af gas.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden LBT Agro A/S?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

subject

Virksomhedsinformation

  • Navn LBT Agro A/S
  • CVR 45710475
  • Adresse Dammenvej 139, 9800 Hjørring
  • Kommune Hjørring Kommune
  • Branche Produktion af gas
  • Bibrancher Blandet landbrugsdrift
  • Virksomhedsform Aktieselskab
  • Antal ansatte15
  • Etableret27. juni, 2025
  • ReklamebeskyttetJa
  • TelefonUoplyst
  • EmailUoplyst
  • Hjemmeside LBT Agro A/S
  • Status NORMAL
  • Revisor BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
  • Formål Selskabets formål er at drive landbrugsvirksomhed samt eje og drive biogasanlæg med biogasproduktion samt anden til disse aktiviteter hermed beslægtet virksomhed.
  • Tegningsregel Selskabet tegnes af bestyrelsesformanden alene, af 1 direktør i forening med 1 bestyrelsesmedlem eller af den samlede bestyrelse
show_chart

Udvikling i antal ansatte

LBT Agro A/S har ikke haft nogen beskæftigelse endnu. Vi kan derfor ikke generere figuren for denne virksomhed.

event_note

Virksomhedshistorik