Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Uoplyst.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
PROCURA ELLRICH KOMPLEMENTAR ApS har ingen offentlig data om deres direktion og bestyrelse.
PROCURA ELLRICH KOMPLEMENTAR ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.
PROCURA ELLRICH KOMPLEMENTAR ApS har ingen datterselskaber.
Momentum Energy Partner ApS tiltrådte som ejer 100% af virksomheden.
Selskabet af 29.11.2016 A/S tiltrådte som stifter af virksomheden.
Rasmus Lildholdt Kjær tiltrådte som direktør for virksomheden.