Søg:
error

Reklamebeskyttet virksomhed

Victor50 Holding ApS

Er Victor50 Holding ApS din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden Victor50 Holding ApS?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

subject

Virksomhedsinformation

  • Navn Victor50 Holding ApS
  • CVR 46200926
  • Adresse Ådalen 121, 9700 Brønderslev
  • Kommune Brønderslev Kommune
  • Branche Ikke-finansielle holdingselskaber
  • Virksomhedsform Anpartsselskab
  • Antal ansatte
  • Etableret22. januar, 2026
  • ReklamebeskyttetJa
  • TelefonUoplyst
  • EmailUoplyst
  • Hjemmeside Victor50 Holding ApS
  • Status NORMAL
  • Revisor BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
  • Formål Selskabets formål er at eje og forvalte ejerandele i andre kapitalselskaber samt enhver aktivitet, der efter bestyrelsens skøn står i forbindelse hermed.
  • Tegningsregel Selskabet tegnes af en direktør og et bestyrelsesmedlem i forening eller af bestyrelsesformanden og et bestyrelsesmedlem i forening.
show_chart

Udvikling i antal ansatte

Victor50 Holding ApS har ikke haft nogen beskæftigelse endnu. Vi kan derfor ikke generere figuren for denne virksomhed.

event_note

Virksomhedshistorik