Søg:

v/Trine Brinkmann Sandersen

Er v/Trine Brinkmann Sandersen din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Produktion af slagtesvin.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden v/Trine Brinkmann Sandersen?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

people_outline

Direktion og bestyrelse

  • person
    Trine Brinkmann Sandersen INTERESSENTER siden 01. december, 2005
dashboard

Ejerstruktur i virksomheden

v/Trine Brinkmann Sandersen har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.

dashboard

Virksomhedens datterselskaber

v/Trine Brinkmann Sandersen har ingen datterselskaber.

hourglass_empty

Historisk udvikling af rollerne

Kilde: Specialudtræk fra CVR.